Apie mus

A. Jasevičiaus baldų istorija

Ieškote išskirtinių, kokybiškų, rankų darbo baldų? Esate teisingame kelyje!

Mūsų įmonė turi beveik 20 metų darbo patirtį, profesionalią ir kūrybišką komandą bei ištikimų klientų ratą,patvirtinantį, kad visus šiuos metus ėjome teisinga kryptimi. Taip pat esame užsitarnavę ir viešbučių, kavinių bei restoranų pasitikėjimą, mūsų baldus galite išvysti LR Prezidentūroje, kai kuriose Lietuvos ambasadose užsienyje ir, žinoma, Lietuvos gyventojų namuose.

Bėgant metams plėtėme savo asortimentą ir dabar galime pasiūlyti itin platų pasirinkimą: nuo valgomojo baldų komplektų, nedidelių žurnalinių staliukų ir drabužių spintų iki baldų kaimo sodyboms, namų terasoms, balkonams ir mansardoms. Jeigu neradote jūsų norus atitinkančių baldų, kviečiame atsiųsti savo idėjos brėžinį arba nuotrauką, o mes visa tai įgyvendinsime!UAB „A. Jasevičiaus baldai“ įgyvendina projektą „Atsinaujinančius energijos išteklius naudojančių energijos gamybos pajėgumų įdiegimas UAB „A. Jasevičiaus baldai“.

Projekto tikslas - įsidiegti saulės jėgainę ir du biokuro katilus siekiant naudoti energiją įmonės vidiniamsporeikiams tenkinti. Įrangos įdiegimas leis sumažinti tradicinės energijos suvartojimą, mažintiprodukcijos savikainą, didinti įmonės konkurencingumą rinkoje. Projektas taip pat darys teigiamą įtakąaplinkai, nes prisidės prie gamtos saugojimo, gamtos išteklių taupymo ir oro užterštumo mažinimo.

Finansavimo ir administravimo sutartis su VšĮ „Lietuvos verslo paramos agentūra“ pasirašyta pagal2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4 prioriteto „Energijosefektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas“ priemonę Nr. 04.2.1-LVPA-K-836 „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“.

Projekto finansavimas – 161 788,00 Eur iš Europos regioninės plėtros fondo.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis – nuo 2020 m. spalio 1 d. iki 2021 m. rugsėjo 30 d.

Kategorija

Išsirinkite norimą baldų kategoriją iš mūsų asortimento

Priedai

Komplektuokite papildomus baldus: stalą, kėdes ir kt.

Mediena ir audinys

Pasirinkite norimą medieną ir audinį savo komplektui

Užklausa

Išsiųskite užklausą ir gaukite kainos pasiūlymą